Burmistrz Miasta i Gminy Szczekociny oraz Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Szczekocinach serdecznie zapraszają wszystkie Panie na Koncert z Okazji Dnia Kobiet. Wstęp Wolny!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!