Logo Gminy Szczekociny

Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny wręczone podczas sesji Rady Miejskiej

Ocena 0/5

W dniu 17 czerwca 2025 r., podczas sesji Rady Miejskiej w Szczekocinach, Burmistrz Miasta i Gminy Szczekociny przyznał nagrody za osiągnięcia w dziedzinie sportu oraz twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

W dziedzinie sportu nagrodzeni zostali:

ks. Łukasz Chowaniec 
 Mateusz Pawleta 


W dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury nagrody otrzymali:

Pani Maria Gierczycka 
Pan Grzegorz Dudała 
Kabaret Arabeska 
Stowarzyszenie Orkiestra Dęta w Rokitnie.


Gratulujemy wszystkim nagrodzonym osobom oraz organizacjom. Dziękujemy za ich zaangażowanie, aktywną działalność na rzecz rozwoju sportu i kultury oraz za wkład w życie społeczno-kulturalne Gminy Szczekociny.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności