Logo Gminy Szczekociny

Szkolenie z zakresu funkcjonowania e-Urzędu Skarbowego oraz Krajowego Systemu e-Faktur

Ocena 0/5

Gmina Szczekociny informuje, że w dniu 11 grudnia 2025 r. o godz. 9:30 w Sali Dialogu Urzędu Miasta i Gminy Szczekociny odbędzie się szkolenie dotyczące funkcjonowania e-Urzędu Skarbowego oraz Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).

Szkolenie przeprowadzą pracownicy Urzędu Skarbowego w Zawierciu.

Wydarzenie skierowane jest do mieszkańców, przedsiębiorców oraz wszystkich osób zainteresowanych korzystaniem z elektronicznych usług skarbowych. Podczas spotkania omówione zostaną najważniejsze funkcjonalności systemów, zasady ich obsługi oraz praktyczne aspekty ich wdrażania.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności