Logo Gminy Szczekociny

XX i XXI Turniej Jednego Wiersza „O Laur Wespazjana Kochowskiego”

Ocena 0/5
Tegoroczne spotkanie jest wyjątkowe, gdyż po raz pierwszy w historii Turnieju zostaną ogłoszone wyniki dwóch jego edycji-XX i XXI. Szczególną pamiątką Jubileuszu jest przygotowana przez nas na tę okoliczność książka „20 Lat Turnieju Jednego Wiersza „O Laur Wespazjana Kochowskiego”. Znajdą w niej Państwo wiersze laureatów, zdjęcia, ciekawe artykuły o Kochowskim, informacje o organizatorach, jurorach, fundatorach nagród, wypowiedzi uczestników i jurorów. Jest to już trzeci, najobszerniejszy tomik, będący pokłosiem Turnieju Jednego Wiersza. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom, którzy na przestrzeni dwudziestu jeden lat przyjęli nasze zaproszenie do udziału w konkursie, dyrektorom, nauczycielom, opiekunom uczniów za inspirację i pomoc okazaną w przygotowaniu prac konkursowych.
Nagrody główne XXI Turnieju Jednego Wiersza „O Laur Wespazjana Kochowskiego” ufundowane przez Starostę Zawierciańskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny:
Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA – klasy I-III
1.Klara Niechciał - Małogoszcz
2.Adam Wojciechowski -
Szczekociny
3.Marcelina Piróg - Małogoszcz
Wyróżnienia:
Amelia Karkocha - Małogoszcz
Jakub Pułka - Szczekociny
Maja Fabjańska - Szczekociny
Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA – klasy IV-VIII
1.Julia Sobczyk - Radków
2.Daria Jakubowska - Radków
3.Karol Kowalski - Zawiercie
Wyróżnienia:
Szymon Secemski - Radków
Emilia Kowal - Kluczewsko
Krzysztof Berdychowski-Zawiercie
Maja Cichoń - Szczekociny
Oskar Bludau - Szczekociny
Kategoria: SZKOŁA PONADPODSTAWOWA
1.Julia Łączek - Kluczewsko
2.Karolina Szymanek - Włoszczowa
3.Julia Klimek – Częstochowa
Kategoria: OSOBY DOROSŁE
1.Joanna Wyderka - Zawiercie
2.Zdzislaw Purchała - Kossów
3.Elżbieta Stępczyńska-Zawiercie
Wyróżnienia:
Elżbieta Skutnik - Zawiercie
Jan Gumbisz - Kielce
Czesław Syrek - Kwilina
Nagrody główne XX Turnieju Jednego Wiersza „O Laur Wespazjana Kochowskiego” ufundowane przez Starostę Zawierciańskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny:
Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA – klasy I-III
1.Zuzanna Rak - Czarnca
2.Sandra Ciupka - Słupia
3.Kinga Szczygieł - Małogoszcz
Wyróżnienia:
Paweł Róg - Małogoszcz
Natalia Szczygieł - Małogoszcz
Izabela Szyszkowska - Małogoszcz
Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA – klasy IV-VIII
1.Krzysztaf Matyśkiewicz - Waleńczów
2.Katarzyna Skrobot – Małogoszcz
3.Julia Gumula - Zawiercie
Wyróżnienia:
Anna Chyży - Małogoszcz
Wiktoria Szyszkowska - Małogoszcz
Anna Cichoń - Małogoszcz
Kategoria: SZKOŁA PONADPODSTAWOWA
1.Jakub Koszyka – Waleńczów Wyróżnienia:
2.Natalia Straszak – Włoszczowa
3.Tomasz Kowalik – Małogoszcz
Wyróżnienia:
Anna Niewiadomska - Włoszczowa
Mariusz Siemiński - Włoszczowa
Julia Sztandera - Włoszczowa
Kategoria: OSOBY DOROSŁE
1.Elżbieta Stępczyńska - Zawiercie
2.Jan Gumbisz - Kielce
3.Elżbieta Skutnik– Zawiercie
3.Zdzisław Purchała - Kossów
Wyróżnienia:
Ryszard Sidorkiewicz - Olsztyn
Czesław Syrek - Kwilina
Organizatorzy Turnieju:
Antoni Moś, Anna Moś, Izabela Piętak, Marzena Dzienniak-Bujak, Małgorzata Haras, Renata Stolarska, Katarzyna Witas-Pałka, Jadwiga Górska, Andrzej Sroka, Mariusz Grzelka.

Fotorelacja dostępna na fanpage @GminaSzczekociny: 
https://www.facebook.com/GminaSzczekociny/posts/590976539027945
 
Fot. Daria Stachowicz
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności